Bolevák fotosraz 2022 (report)

autor: | Čvc 7, 2022 | Aktuality

O víkendu se uskutečnila akce „Bolevák fotosraz 2022“, a já jsem si řekl že bych to tu aspoň trochu shrnul.

Akce probíhala od prvního do třetího července a jako tradičně, první den srazu se konal v hospůdce na Ostende, kde jsme večer všichni pohromadě poseděli, popili a něco taky pojedli. Ale nebylo to jen o jídle a pití, ale i o povídání si. Jako vždy tento první den je spíše seznamovací, jak mezi lidmi tak s následujícím programem. Letos se nás v hospůdce sešlo opravdu dost a klábosili jsme do pozdních večerních hodin (dokud nás obsluha nevyhodila že už zavírají 😅).

Sobotní den byl plný fotografování – v dopoledních hodinách se uskutečnil aktový workshop, pod vedením Honzi Devery, a odpoledne kluci z 4Studio pro nás připravili dvě stage se záblesky, ale fotilo se vlastně téměr po celé pláži a v lese v okolí Pointu. Kdo neměl záblesky, fotil slečny v denním světle, či za pomocí odrazek. Celý den byla opravdu uvolněná atmosféra a od toho se odvíjela i nálada všech zúčastněných – všichni jsme se náramně bavili. Sobotu jsme zakončili focením na pláži při západu slunce a poté večeří na Pointu.

V neděli dopoledne aktový workshop vyměnila prezentace nové Godox techniky a odpoledne opět plné focení.

Akce se účastnilo více než 60 registrovaných osob – ať fotografů, nebo modelek. A letos, jako každý rok se akce vyvedla úplně skvěle. Dokonce i počasí si pro nás organizátoři připravili krásné.

No, doufal jsem že se rozepíšu trochu víc, ale nejde napsat nic jiného než skvělé skvělé skvělé a těším se na další ročník.

A na závěr jsem si připravil pár backstage fotek, na kterých je vidět ta krásná atmosféra. Některé fotky od fotografů můžete najít na facebookové stránce události.