Sponzoři, partneři

Sponzoři, partneři se kterými Fotoklub Plzeň spolupracuje. Tito partneři pro členy fotoklubu mají připravené různé slevy či akce


4studio

Díky úzké spolupráci s 4Studio jsmě již pro vás v minulosti připravili několik přednášek o vybavení ateliéru a možnostech využití jednotlivých zábleskových světel, odpalovačů, softboxů a jiných pomůcek, vybavili jsme i náš klubový ateliér produkty z nabídky 4Studio a i pro členy fotoklubu jsme zajistili 5% slevu na všechno, co vás v e-shopu či kamenné prodejně zaujme. Více informací na oficiálním webu 4Studio.


regionplzen


2[1]

Axes Computers, s. r. o. nabízí pro členy fotoklubu veškerou výpočetní techniku (PC, komponenty, notebooky, tablety, příslušenství atd.) s individuální slevou 4-15 %. Slevu lze uplatnit po předložení průkazu člena Fotoklubu Plzeň a bude vypočítána dle vybraného zboží.

Dále by chtěli členy klubu poprosit o „like“ (to se mi líbí) na Facebook stránky nebo na Google+ stránky.


AGLAR PLUS, s. r. o.

Po předložení průkazu člena Fotoklubu Plzeň dostanete individuální cenovou nabídku na fototechniku (fotoaparáty, objektivy, blesky, příslušenství atd.)


phototools

Ve spolupráci se firmou Phototools.cz byla domluvena pro členy fotoklubu sleva na všechny produkty firmy Phototools.cz 7%.

Ceny platí pro registrované uživatele (kteří souhlasí se zasíláním novinek – max. 1x / 14dní) a kteří po registraci napíší na e-mail info@phototools.cz, že žádají o nastavení slevy pro Plzeňský fotoklub. Poté jim bude sleva nastavena a již budou moci nakupovat za zvýhodněné ceny. Ceny platí pouze na objednávky přes internet (i s osobním převzetím).


Foto-studio Vavruška

Sleva 30 % na zhotovení fotografií po předložení členské průkazky Fotoklubu – ale pouze v provozovně Husova 37


trimm

velkoobchodní ceny (sleva cca 20 – 40%) – na průkazku fotoklubu


logo domu umění.10% sleva na pronájem ateliéru House of Art v centru Plzně