Pro zájemce o členství

Jak se stát členem fotoklubu?

Stačí přijít na některou z našich schůzek, vyplnit přihlášku a zaplatit roční členský příspěvek. V roce 2017 se platí 500 Kč, mladší 18 let, studenti, nevýdělečně činné osoby, důchodci a invalidé platí polovinu, tedy 250 .

Samozřejmě není nutné se přihlašovat hned – můžete se přijít podívat, jak to v klubu vypadá a přihlásit se třeba až příště. Na schůzce vřele uvítáme i ukázku vaší dosavadní tvorby.

Přihlásit se můžete rovněž i online, pokud dodržíte tento postup:

1. Uhraďte členský příspěvek (viz výše) na účet 2300554231/2010 (Fio banka) do vzkazu pro příjemce nezapomeňte vyplnit celé své jméno a poznámku „členský příspěvek“.
  2.  Vyplňte a odešlete přihlášku

Co z členství v klubu budu mít?

– dostanete se mezi lidi se stejným koníčkem

– můžete se zúčastňovat schůzek klubu, soutěží a akcí klubem pořádaných

– můžete se prezentovat svými fotografiemi na výstavách (například každoročně pořádáme výstavu v Mázhausu na plzeňské radnici)

– budete moci používat ateliér, fotokomoru a další vybavení klubu

– budete moci využít výhod dohodnutých pro členy (slevy na fotografie u vybraných partnerů a další)

– pokud přijdete s nějakým zajímavým projektem, lze po jeho schválení žádat prostřednictvím fotoklubu o dotace nebo granty

Co bych měl dělat pro fotoklub?

– chodit na schůzky klubu (dle svých časových možností), občas přinést nějaké fotky

– pomáhat s pořádáním klubových akcí, přípravou výstav a podobně

– podělit se s ostatními o své fotografické zkušenosti

– aktivně se zapojit do činnosti klubu