Ahoj kolegové,
v listopadu nás čeká předposlední schůzka tohoto roku 🙂
Z témat, které jsme si naplánovali na tento rok nám zbývají jen dvě, proto jsme se rozhodli je spojit a obě témata uděláme teď v listopadu. V prosinci už nás čekají tradičně už jen vánoční trhy na náměstí a nějaká ta hospůdka…

Prvním tématem je: Soutěž fotoklubu
Soutěž bude stejně jako loni, tedy každý přinese vytištěnou fotku, anonymně vyvěsí a přítomní budou hlasovat. Výherci získají hodnotné ceny ( Ceny jsou zatím v řešení, nějaké přislíbil Libor)
Fotografie vytiskněte ve formátu A3.
Druhým tématem je: RAW
Tohle je novinka a princip je takový, že si předem stáhnete fotku v RAW formátu a úkolem bude jí upravit. Následně na schůzce probereme všechny výsledky a pobavíme se o tom, kdo jak upravoval a různě si poradíme…  Fotografie vytiskněte ve formátu A3.
Fotky máme dvě, jednu portrétní a jednu krajinářskou… Tímto bychom chtěli poděkovat Honzovi Deverovi a Jardovi Berouškovi za poskytnuté rawy.
Odkaz ke stažení RAWů byl poskytnut členům prostřednictvím mailu 🙂 přece to neposkytneme všem 🙂
Upozornění: K fotografiím nemá žádný z členů autorská práva (krom autorů) a jsou určeny pouze pro potřeby této schůzky Fotoklubu, proto je nepoužívejte k prezentaci na svých vlastních stránkách …
David a Verča