Profily členů fotoklubu

Untitled-1Věrnější návštěvníci našeho webu si všimli že nám zde přibyla záložka „Členové„.

Myslím že byla škoda, aby zde nebyl žádný seznam členů fotoklubu. Osobně jsem nechal na samotných členech, aby si zvolili jak se zde chtějí prezentovat, zda zde chtějí být nějak zviditelnění, nebo ne. Zda zde chtějí mít svůj kompletní profil, nebo jen odkaz na jejich tvorbu. Seznam není, a ani nebude celý, nemohu nutit členy do toho, aby se zde nechali zveřejnit, to prostě není možné, volba je na nich.

Své podklady mi posílají pomalu a postupně, ale já abych toho neměl pak moc najednou je doplňuji tak, jak mi je posílají 🙂 . Celý seznam a systém profilů se pokusím ještě postupně vylepšovat, ale vy se nyní můžete podívat na první vlaštovky 🙂 .

Dále bych ještě rád apeloval na ostatní členy, podívejte se do svých e-mailových schránek 🙂 najdete tam podrobné instrukce jak si zde založit svůj profil 🙂