Podpořte Fotoklub online nákupem

V nedávné době se Fotoklub Plzeň zaregistroval do projektu GIVT.cz, s jehož pomocí nás můžete podpořit, a to tak že nakoupíte v jednom z více než 500ti ochodů, nezaplatíte nic navíc, ale i tak nám přispějete.

Co je GIVT?

GIVT je internetový projekt, který umožňuje přímou podporu neziskových organizací. Vy nakupujete a my z vašeho nákupu zasíláme vámi zvolené organizaci část peněz z vaší útraty.

Zvolte si svůj oblíbený sportovní klub, kulturní organizaci, charitu nebo zájmovou skupinu. Vyberte si na našich stránkách internetový obchod, kde běžně nakupujete. Z každého vašeho nákupu jde předem dané procento přímo na účet zvolené neziskové organizace!

Odkud se berou peníze na podporu?

Je to jednoduché. Internetové obchody nám platí za každý nákup zákazníka, kterého k němu přivedeme přes webovou stránku GIVT. 50 % a více z této sumy posíláme na podporu vámi zvolené organizace.

Proč nakupovat přes GIVT.cz?

givt

Jak nakoupit přes GIVT?

Jak vidíte na videu, není potřeba žádná další registrace, jen musíte myslet na to, že na stránku vašeho oblíbeného E-shopu musíte vstoupit přes server GIVT.cz, k tomu vám může pomoci jejich aplikace (plug-in pro prohlížeče), který si můžete stáhnout přímo z jejich stránek

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com