Něco málo o mně

Mé jméno je Lukáš Stehlík a jsem narozen v roce 1989 🙂 .

K focení jsem se dostal poměrně jako slepý k houslím v roce 2010 (příběh to není dlouhý, ale zajímavý, osobně rád povyprávím 🙂 ). Protože jsem takový pozdní ročník, a k focení jsem se také dostal poměrně dlouho, tak jsem odkojen jen digitální technikou, v současné době rodiny Nikon – láska na první pohled a do konce života 🙂 .

Jako asi každý jsem si prošel počáteční fází – krajinkami, asi každý začal krajinkami, všichni milují krajinky 😀 . Ale postupem času jsem se zamiloval do tématu lidé – akty, portréty, v atíku, v exteriéru… focení lidí mě prostě baví, poznáte dost nových lidí, správných lidí 🙂 a ačkoliv se někdo někdy ozve, že by chtěl nějaké fotky, převážně fotím formou TFP.

O mně a fotoklubu

Co se týká mě a fotoklubu, členem jsem se stal asi někdy v roce 2012. A musím říct, že díky fotoklubu jsem udělal obrovský, ale opravdu obrovský krok kupředu, z prach sprostého cvakálisty se ze mě stal fotograf amatér 🙂 . Poznal jsem spoustu nových lidí se stejným koníčkem, později i se stejným záměrem. Nebýt jich, nevím kde by kvalita mých fotek teď byla. Díky zkušenějším členům jsem se naučil pracovat se světlem, jak v ateliéru, tak exteriéru, naučil jsem se jak správně komponovat a exponovat. Naučil jsem se toho hrozně moc. A kromě kolegů v oboru, jsem našel také dobré přátele.

Dál se asi vylévat nebudu, byly by to hrozné slohy 🙂

Ukázka mé práce